A kiállításon 47 alkotást láthatott a koreai közönség, köztük 35 darab nagyméretű fotót és 12 db NFT alkotást, 760 négyzetméteren.
A Szüli Liszt intézet igazgatója, Medvigy István kiemelte, hogy „A kiállítást azért tartottuk fontosnak Koreában is megvalósítani, mert stílusában, színhasználatában nagyon illeszkedik a Távol-Kelet különleges világához. emellett Borsi Flóra talán a legnagyobb nemzetközi elismeréssel rendelkező fiatal magyar fotó és NFT-művész. Az NFT művészet jelenleg az egyik legnépszerűbb művészeti terület Dél-Koreában, mint az átlagos érdeklődés, mind a koreai művészeti befektetések szempontjából.”
Borsi Flóra (https://floraborsi.com/projects) az elmúlt évtizedben számos helyen mutatkozott be az Egyesült Államoktól Európán át, Kínáig. Önálló kiállítása volt a bostoni Lanoue Galériában, kiállított a párizsi Louvre-ban. Az Adobe Photoshop arca 2014-ben, 2019-ben pedig ő készítette az Adobe Creative Cloud vállalati arculatát. A nemzetközi sajtóban olyan kritikai platformok elismerését váltotta ki, mint a The Guardian's Observer, a BBC Culture, a CNN, a The Wall Street Journal vagy a Le Parisien. Bekerült az amerikai Forbes 30-as legtehetségesebb 30 év alattiak listájára is listájára, 2021-ben pedig a Hasselblad őt választotta az első „Hasselblad-hősének.” A Firenzei Biennálé egyik nagydíjasa.
A Szöuli Liszt Intézet egyeztetéseket folytat a további lehetséges koreai kiállítási helyszínekkel.