Az évek során intézetünk immár több alkalommal nyújtott bemutatkozási lehetőséget a bukaresti Nemzeti Képzőművészeti Egyetem (UNARTE) végzős diákjai diplomamunkáinak bemutatására, akik művészi fejlődését Csapó Dup Réka szobrászművész, Orbán Annamária textilművész vagy Nagy Andrea festőművész irányította diákéveik során. Idén a Nagy Andrea által koordinált mesterképzősök Test, táj, archívum című diplomakiállítására várjuk a közönséget és az intézetbe látogatókat.



































