Álláshirdetés

Műszaki és rendezvényi felelős, gondnok

Feladatok:

  • Magyarország Párizsi Nagykövetségének kulturális intézetében (Liszt Intézet), illetve az Intézet által külső helyszíneken szervezett szakmai események és programok technikai előkészítése és lebonyolítása, úgymint: kiállítások installálása, rendezvények és koncertek hangosítása, világosítása, színpadtechnikai feladatok, vetítések, továbbá a kulturális események utáni fogadások előkészítése és lebonyolítása.
  • Gondoskodás az Intézet műszaki üzemeltetésének zavarmentességéről, az esetlegesen felmerülő műszaki problémák megoldásáról, karbantartási feladatainak ellátásáról. Az Intézet épületének, vendéglakásainak és ingóságainak kezelése, üzemeltetése és karbantartása.
  • Gondoskodás az Intézet zavartalan működéséhez szükséges karbantartási anyagok és fogyóeszközök megfelelő időben történő beszerzéséről.
  • Az Intézetben technikusi, recepciós, takarítói munkakörben alkalmazott munkavállalók tevékenységének koordinációja.

Ajánlatunk:

  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • Megegyezés szerinti fizetés
  • Összetett, változatos munkakör
  • Céges mobiltelefon biztosítása hivatali célra

Elvárásaink:

  • Műszaki végzettség / műszaki érzék, gyakorlati műszaki ismeretek
  • Aktív, legalább középfokú francia nyelvtudás – napi nyelvhasználat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kezdeményezőkészség, önállóság, rugalmasság
  • Pontos és megbízható munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Támogató, segítő attitűd
  • Jó csapatjátékos, munkahelyi hierarchiába beilleszkedés képessége

Előny:

  • Nagyobb létszámú rendezvények lebonyolításában való jártasság
  • Word / Excel magas szintű ismerete, aktív használata
  • Kiváló kommunikációkészség írásban és szóban

Az önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk : mission.par@mfa.gov.hu