Álláslehetőség | Property Manager

A Liszt Intézet London Property Manager munkatársat keres.

 A munkavégzés helyszíne: 17-19 Cockspur St, SW1Y 5BL London
A foglalkoztatás teljes munkaidős, alkalmanként esti és hétvégi munkavégzéssel.
Munkaviszony kezdete: a felvételi folyamat befejeztével.

Feladat:

  •  Az Intézet ingatlanával kapcsolatban felmerülő műszaki munkálatok koordinálása
  • IT- és hangtechnikai támogatás nyújtása a programjainkhoz
  • A programjaink biztonságos lebonyolításának aktív segítése
  • Az Intézet rendezvényeinek előkészítésében való részvétel és annak koordinálása
  • Egyéb projektmenedzsment feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Angol és magyar nyelv magas szintű ismerete
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet
  • Jogosultság munkavégzéshez az Egyesült Királyságban (pl. settled vagy pre-settled státusz)
  • Magas szintű műszaki, informatikai és technikai jártasság
  • Hangtechnikusi jártasság előnyt jelent

Az ideális jelölt:

  • Kiváló műszaki érzékkel rendelkezik
  • IT kihívások nem rémisztik
  • Hang-, fény- és színpadtechnikában jártas
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességű, kreatív megoldások lelkes kitalálója
  • Nyugodt, higgadt, magas stressztűrő képességű
  • Egyedül és csapatban is kiválóan látja el feladatát

Önéletrajzát és magyar nyelvű motivációs levelét várjuk az info[kukac]hungary.org.uk e-mail címre. A tárgyba kérjük beírni, hogy ’JELENTKEZÉS’